FUE tekniği ile saç ekimi Antalya

Fue Tekniği Hakkında

Bisturinin kullanılmadığı, hastaların operasyon görünüşünden pek de hoşlanmayacağı zamanlarda saç operasyonları çok sancılıydı. FUE tekniği ile saç ekimi en azından bu alanda bu günleri çok gerilerde bıraktı.

Fue tekniği hakkında çeşitli bilgiler

  • Fue tekniği hakkında çeşitli bilgilerYara oluşmamaktadır.
  • Erkek ve kadınlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.
  • Acısızdır.
  • Yeni ekilen saç köklerini vücudun algılaması hızlıdır.
  • İyileşme süreci normalden daha kısadır.

Küçük ve pek dikkat çekmeyecek bölgelerden, ciddi dökülmelerin sonuçlarını ve izlerini vücudunuzdan silmek için vücut kıllarınızı kısaltılmaktadır. Buradan alınan kıllar (kıl kökleri) ilgili olan kel kalmış bölgeye ekilir. Bu işlem neredeyse hiç hissedilmemektedir. Teknolojik gelişim bunu olanaklı kılmıştır. Kısaca insanoğlu teknolojik nimetleri kullanmaya devam etmektedir!

Sinek ısırığı gibi ufak ve ciddi ağrılara yol açmayacak olan FUE tekniği ile dikiş gerekmektedir. Saç ekim işlemi birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Günde 10 bin civarında saç kökünün vücudunuza ya da istediğiniz bölgeye ekilebileceğini biliyor muydunuz?

Operasyon detayları

FUE tekniğinde 1 mm kadar kısaltılan saçları özenle alınır . Ardından da lokal anestezi ile uyuşturulan bölge içerisinde mikro cerrahi donanımları kullanılmaktadır. Uzman ekipler tarafından tek tek vücudunuzdaki mikro saç kökleri de eklenmektedir. Foliküler ünitelerin son olarak yerleştirilmesi ile işlemler tamamlanı. Dokular çok hızlı iyileşir ve 10 gün içerisinde vücut ekimi tam anlamıyla kabul eder. Ardından ise vücut iyileşme sürecine girer.

FUE tekniği ile ağrı hissetmeden, bütün işlemlerin tamamlanmasını ister misiniz?

Yapılan çalışmalar tamamlandıktan sonra yaklaşık 7-8 ay içerisinde artık saç köklerini gözle görülür şekilde uzamaya başlamaktadır. Saçlar bir daha dökülmeyecek şekilde artık vücuda adapte olmuştur. Daha gür ve canlı saçlara sahip olmak için aşırı para harcamaya da gerek yoktur. Fiyatlarımızı ve hizmetlerimizi daha yakından tanımak için şirketimize ulaşın ya da bizi ziyaret edin!