ANTALYA FUE SAÇ EKİMİ

FUE Saç Ekimi

Fue saç ekimi ile ömür boyu hiç dökülmeyecek saçlar ister misiniz? Dış görünüşünüzü deforme etmeyecek tarzda saçlara sahip olmak herkesin hakkı. İstediği gibi tarayacak saçları kim istemez ki? Gür saçlar bir çok erkeğin ya da kadının hayallerinden birisidir. Bu durumu uzun süreli kullanmak için bazı kişiler sağlıklı beslenmelerine dikkat etmemektedir. Ayrıca, saçları için sağlıklı ürünleri kullanarak maçlarına 1-0 önde başlamaktadırlar. Fakat olumsuz etkileri, önemsememek ve daha duyarlı olmayı tercih etmemek ciddi bir ihmalsizliktir. Bu tercihler hastanın üzüleceği görünüme kavuşmasını maalesef tetiklemektedir. Bu alanda eski görünümünüze kavuşmak için aklınıza, pek çok yayın organında çeşitli ürün reklamları geliyor olabilmektedir. Fakat en etkili olan fue tekniğidir. Gelin bu yöntemi biraz sizlere anlatalım.

Antalya’da Fue saç ekimi

Fue saç ekimiSağlık alanında faaliyet göstermekteyiz.Merkezimiz Antalya’da. Saç ekimi ile beraber sakal, bıyık, kirpik ve kaş ekimleri üzerine de çalışmaktayız.

Fue saç ekimi tekniği

Ekilecek saçlar ense saç köklerinden alınmaktadır. Ekim işleminden sonra herhangi bir tarafınıza yatabileceğinizi ve önemli olmadığını ilk başta yazmamız gerekmaktedir. Bir seansta içerisinde 10.000 ekimden fazla saç kökünün ilgili bölgelere enjekte edilebilmektedir. Yani hastanın durumuna göre seansların değişebileceğini unutmamak gerekmektedir. Ayrıca, size uygulanacak işlemlerden sonraki görünümüz için sözlerle ve bilgisayar ortamında yeterince bilgiyi sizlere verebilecek ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz.

Operasyon tekniği hakkında

Fue saç ekimi tekniği ise saç köklerindeki deriyi almadan, öncelikli ense bölgenizde işlemlerin yapıldığı bir çalışmadır. Biraz zahmetli ve dikkatli yapılması gerektiğini özellikle vurgulamak istiyoruz. Sağlığınız bizim için değerlidir. Bu teknik saçlarınızın tek tek ekilmesi ile uygulanmaktadır. İlk olarak uygun açı bulunmaktadır. Yani, saç ekilecek bölgedeki durum incelenmelidir. İnceleme sonuçlarına göre doğru eğim verilmesi gerekmektedir.

Ense ve ekimin yapıldığı bölgelerde herhangi ciddi bir ağrı ya da yan etkinin yaşanmaması da gerekmektedir. Bunun için, operasyon sırasında ki ve operasyon sonrada ki aşamalarda dikkatli olmak gerekmektedir. Saçları korumak, hasar vermeyecek şekilde ilgili bilgileri sizlere sunmak tedavi sürecinin önemli aşamalarındandır. İlk haftalarda, ilk aylarda yapmanız, uymanız gerekecek bazı dipnotları uyguladığınız sürece, saçlarınız bir daha dökülmemek üzere sizlerle beraber kalacaktır. FUE saç ekimi tekniği konusunda bilgi verdik, detaylarını anlattık. Umarız faydalı olmuştur.